™Garmin Pay

שירות התשלומים Garmin Pay הינו פתרון תשלום אלחוטי המיועד לאנשים שהם תמיד בתנועה. בין אם אתם שותים כוס קפה אחרי ריצת הבוקר שלכם או חוטפים משהו לאכול "על הדרך", תשלום באמצעות Garmin Pay מאפשר לכם לבצע רכישות במהירות וכמעט ללא מאמץ, כאשר אתם לא צריכים שום דבר מעבר לשעון שלכם. אין עליכם ארנק? אין עליכם טלפון? אין שום בעיה.

Garmin pay

כרטיסי אשראי תומכים

ניתן להוסיף את כרטיסי האשראי של מאסטרכארד, ויזה, ישראכרט, מקס וכאל (לא כולל כרטיסים נטענים, דיירקט, כרטיס gift card, בנקט, דלקן, כרטיסים מקומיים).

Garmin pay

שלמו ב- Tap עבור הקניות שלכם

תשלום Garmin Pay הינו פתרון תשלום אלחוטי פשוט ונוח מתמיד. לאחר שמזינים בפעם הראשונה את כרטיס האשראי לשעון – כל שעליכם לעשות זה לפתוח את הארנק בשעון ולהצמיד את השעון למסופון האלחוטי. וזהו! התשלום בוצע (אחת ל-24 שעות יש להזין את קוד האבטחה).

Garmin pay

היכן זה עובד?

ניתן לבצע עסקאות בבתי עסק התומכים בתשלום בטאץ׳ (contactless). השימוש מתאפשר במגוון רשתות ובמאות בתי עסק דוגמת: פקטורי 54, אופטיקנה, עד העצם אקספרס, קפה גרג, ReBar, תכשיטי פדני, דלתא, אדידס ועוד. רשימת בתי העסק ממשיכה להתעדכן. הגעת לבית עסק? חפשו אחר הסמל האלחוטי בקופה או תשאלו את בית העסק האם ניתן לשלם באמצעות השעון (או כל שירות Contactless).

שאלות נפוצות

מהיר וקל לשימוש

באמצעות מספר פעולות קצרות בשעון, שירות התשלומים Garmin Pay זמין משעון ה-Garmin שלך (בדגמים תומכים). הכנס/י את הסיסמא שלך, בחר/י את כרטיס האשראי המתאים מהארנק הווירטואלי שלך בשעון, ולאחר מכן הצמד/י את השעון שלך לקורא הכרטיס – זה הכול. אין צורך לפשפש עמוק בתיק כדי למצוא את כרטיס אשראי שלך או מזומן.

Garmin pay
Garmin pay

פרטיות ואבטחה

Garmin מתייחסת ברצינות לאבטחת מידע התשלום שלך. זו הסיבה ששירות התשלומים Garmin Pay מגן עליכם באמצעות קוד אישי. מספר הכרטיס שלך לא נשמר במכשיר שלך, בשרתים שלנו או מועבר לסוחרים כאשר אתה משלם. אז אתם יכולים לשלם בביטחון מלא.

כרטיסי האשראי שלך, ההטבות שלך

בהמשך לשימוש בשירות התשלומים Garmin Pay תוכלו להמשיך לבצע רכישות באמצעות כרטיסי האשראי בהם אתם משתמשים כל יום. שירות התשלומים Garmin Pay עובד בישראל עם כרטיסי מאסטרקארד, ויזה, ישראכרט, מקס וכאל (במדינות אחרות ניתן להוסיף כרטיסים נוספים בהתאם לתמיכה באותה המדינה). פשוט הוסיפו אותם לארנק הדיגיטלי בשעון שלכם, ולאחר מכן תמשיכו לנצל את ההטבות שהכרטיס שלכם מציע.

שעונים התומכים בשירות Garmin Pay

נכון לעכשיו, אלו הדגמים המשווקים בישראל ותומכים בפיצ'ר של Garmin Pay. בידקו שוב בקרוב להתעדכן על דגמים חדשים שיתווספו

כיצד להשתמש ב GARMIN PAY בשעון עם כפתורים

כיצד להשתמש ב GARMIN PAY בשעון עם מסך מגע

שאלות נפוצות

כללי

אילו שעונים תומכים ב-Garmin Pay?
כל השעונים והדגמים התומכים בארנק נמצאים באתר: www.garmin.co.il/pay
ניתן להוסיף את כרטיסי האשראי של מאסטרקארד, ויזה, ישראכרט, מקס וכאל (לא כולל כרטיסים נטענים, דיירקט, כרטיס gift card, בנקט, דלקן, כרטיסים מקומיים).
אפשר לשייך כרטיס אשראי אחד לשעון אחד בלבד, ועד 10 כרטיסים שונים לכל שעון. חשוב לזכור, גם בשירות Garmin אין להעביר את פרטי כרטיס האשראי שלך לאדם אחר.
מצטערים שהחלטת להיפרד. הכנו מדריך קצר עם כל מה שצריך לדעת כדי למחוק את הארנק. להורדת המדריך>
אפשר לחסום זמנית או לבטל את הארנק בקלות דרך מסך ניהול הכרטיס באפליקציית Connect Garmin. כל השלבים נמצאים במדריך שהכנו לך באתר. להורדת המדריך>
בהחלט. רמת האבטחה של שירות התשלומים Garmin Pay גבוהה במיוחד: לפני ביצוע העסקה הראשונה ולאחר ענידת השעון, נבקש ממך להזין את הקוד שהגדרת ברישום. הזנת הקוד ותצורת העברת המידע מהשעון מאפשרות תשתית מאובטחת לביצוע עסקאות ב-Garmin Pay.
בארץ ניתן לבצע עסקאות בכל סכום בכפוף למסגרת הפנויה בכרטיס. ייתכן שבעסקאות שיבוצעו בחו״ל תהיה הגבלה על גובה העסקה, לפי מדיניות המדינה בה מבקרים.
כן, במידה והשעון תומך בשירות .Garmin Pay בכל מקרה, חשוב לוודא שנרשמת לאפליקציית Garmin connect ושיש לך כרטיס אשראי תומך. להגדרת הארנק, ניתן להיעזר במדריך: להורדת המדריך
לצערנו אי אפשר להשתמש בשירות PAY בשעונים שלא תומכים בכך.

דיגיטציה

כמה כרטיסים אפשר להוסיף לארנק ה-Garmin Pay שלי?
ארנק הדיגיטלי של Garmin Pay יכול להכיל עד 10 כרטיסים תומכים שונים.
חשוב לוודא ששעון ה-Garmin שלך תומך בשירותי ארנק (אפשר לבדוק בלחיצה כאן) שהוא מסונכרן למכשיר הנייד שלך. לאחר מכן מומלץ לפעול לפני ההנחיות הבאות: לינק
בקלות! נכנסים להגדרת Garmin Pay באפליקציית Garmin Connect ומוסיפים כרטיס נוסף (עד 10 כרטיסים לכל שעון). מידע נוסף אפשר למצוא במדריך: לינק
במקרה כזה כדאי למחוק את כרטיס האשראי מהארנק ולהוסיף אותו מחדש.
קוד האימות נשלח אוטומטית למספר הטלפון שמוגדר בחברת האשראי שלך. אם יש לך מספר טלפון אחר, חשוב לעדכן אותו דרך אתר כרטיס האשראי.
קוד האימות נשלח אוטומטית למספר הטלפון שמוגדר בחברת האשראי שלך. אם בחברת האשראי לא מעודכן מספר הטלפון שלך, חשוב לעדכן אותו דרך אתר כרטיס האשראי.
בשלב זה האימות מבוצע על ידי שליחת SMS למספר הטלפון שמוגדר בחברת האשראי שלך בלבד. יש לעדכן את הטלפון דרך חברת האשראי.
לא. לאחר טעינת הסוללה, כל שירותי השעון יחזרו לשימוש במלואם, כולל הארנק.
בשלב זה ניהול Garmin Pay אפשרי באמצעות אפליקציית Garmin Connect בטלפון בלבד.

עסקאות

האם אפשר לבצע עסקה טלפונית/אינטרנטית באמצעות השעון?
לא. אפשר לבצע עסקה בשעון רק כשנמצאים בבית העסק, ורק במעמד העסקה.
לא. לאחר הוספת כרטיס האשראי לשעון אין צורך להשתמש בנייד. המכשיר היחיד שמשמש לביצוע העסקה הוא השעון. בנוסף, חשוב לזכור את הקוד (4 ספרות) שהגדרת בעת יצירת ארנק Garmin לצורך פעולת התשלום.
ניתן לבצע עסקאות בבתי עסק התומכים בתשלום בטאץ׳ (contactless). השימוש מתאפשר במגוון רשתות ובמאות בתי עסק דוגמת: פקטורי 54, אופטיקנה, עד העצם אקספרס, קפה גרג, ReBar, תכשיטי פדני, דלתא, אדידס ועוד. רשימת בתי העסק ממשיכה להתעדכן. הגעת לבית עסק? כדאי לברר מולו אם ניתן לשלם באמצעות השעון (או כל שירות Contactless).
לאחר שהוספת את הכרטיס לשעון באמצעות האפליקציה, יש לפתוח את הארנק בתפריט השעון, להזין את הקוד שהוגדר ולהצמיד למסופון בבית העסק לצורך ביצוע התשלום. בסיום העסקה יופיע אישור שהעסקה עברה בהצלחה - גם בשעון וגם במסופון.
ניתן לעיין במדריך המצורף ולבדוק האם הבעיה היא בשעון או בכך שהמסופון (הקופה) בבית העסק לא תומך: לינק
כן. אפשר לבצע עסקאות במדינות תומכות בתשלומי Contactless ובארנק Garmin Pay.
הכנו מדריך קצר שמסביר איך מאתרים את הארנק בקלות. לינק לסרטון>
הכנו מדריך קצר שמסביר איך מאתרים את הכרטיס בקלות. לינק לסרטון>
מטעמי אבטחה לא ניתן לשחזר את הקוד, אבל אפשר למחוק את הארנק ולהגדיר אותו מחדש באמצעות האפליקציה.
לאחר הסרת השעון מפרק היד, הארנק ינעל ותתאפשר עסקה רק לאחר הקלדת קוד. בנוסף, אפשר בכל רגע לחסום או למחוק את הכרטיס מהארנק הדיגיטלי באמצעות אפליקציית Garmin Connect. אנחנו מזכירים לך שגם בשירות Garmin אין להעביר את פרטי כרטיס האשראי שלך לאדם אחר.
לא ניתן לצפות בפירוט העסקאות באמצעות השעון. לצפייה בפירוט עסקאות יש להיכנס לאתר או לאפליקציית חברת האשראי.
סל הקניות שלי

לא נמצאו פריטים בסל
לחץ כאן להמשך שיטוט באתר